Kamp & Koolhof gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en Privacybeleid vinden.

Koningin Wilhelminapark 101, Delfzijl

Vraagprijs   € 475.000 k.k.  

Omschrijving

*ROYAAL APPARTEMENT *OVERDEKT BALKON OP ZUID/WEST *PARKEERGARAGE EN BERGING *LIFT

Comfortabel en ruim APPARTEMENT (2007) in de 'Wilhelminatoren' op de 1e verdieping met een overdekt balkon (op zuid/west). Uitzicht over o.a. de NEC-sportvelden en het park. Dit markante gebouw is zeer herkenbaar met haar hoogte, maar zeker ook door haar spitse punt (geïnspireerd op de boeg van een schip). De indeling omvat o.a. een ruime en zonnige living met keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers en een complete badkamer. Op de begane grond is een privé parkeerplaats in de (afgesloten) parkeergarage aanwezig alsmede een separate (fietsen)berging. Noemenswaardig is zeker dat via het aangrenzende Woonzorgcentrum 'Burgemeester van Julsingha', er naar wens van de eigenaar/bewoner zorg aangewend kan worden, zodat u langer zelfstandig zou kunnen blijven wonen: Een extra pluspunt bij dit appartement! Uiteraard is het complex v.v. een liftinstallatie en video-intercom. Het centrum van Delfzijl ligt op korte loop-/fietsafstand, waarbij aldaar ook nagenoeg alle dagelijkse voorzieningen beschikbaar zijn.

Indeling: ruime entree/hal, wandcloset, living met parketvloer en schuifpui naar het grote (en overdekte) balkon (ca. 17m²) welke in een punt uitloopt. Voorts een open keuken met hoekopgestelde keukeninrichting v.v. inbouwapparatuur (inductie kookplaat, schouw, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer). Living en keuken zijn samen ca. 76m2 groot. Aangrenzend aan de keuken, de bijkeuken met o.a. witgoedaansluitingen en de CV-opstelling. Totaal zijn er 2 slaapkamers (resp. ca. 9 en 17m²), waarvan de grootste met directe toegang tot de badkamer (ca. 9m²) v.v. douche, wastafelmeubel met 2 kranen en een tweede wandcloset (de badkamer is overigens ook via de hal bereikbaar).

CV verwarmd (Intergas HRE ca. 2023; eigendom); kunststof draai-/kiep kozijnen met dubbel glas; muurisolatie; mechanische ventilatie; video-intercom; liftinstallatie; elektrisch bedienbare zonnescreens (zonzijde); V.v.E. bijdrage
€ 251,- p/m.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 475.000 k.k.
Inrichting
Gestoffeerd
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg

Bouw

Soort appartement
Portiekflat, Appartement
Woonlaag
1
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed
Bijzonderheden
Toegankelijk voor gehandicapten, Toegankelijk voor ouderen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
123m²
Inhoud
394m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Verdiepingen
1
Voorzieningen
Lift, Mechanische ventilatie, Schuifpui

Energie

Energielabel
A+
Isolatie
Dubbel glas, Muurisolatie
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Intergas HRE (2023, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Ligging
Vrij uitzicht
Balkon
Ja
Schuur
Inpandig
Faciliteiten schuur
Voorzien van elektra

Garage

Soort garage
Carport

Locatie

[ { "lat": 53.3320392, "lng": 6.9166029 } ]
[{"featureType":"water","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#e9e9e9"},{"lightness":17}]},{"featureType":"landscape","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f5f5f5"},{"lightness":20}]},{"featureType":"road.highway","elementType":"geometry.fill","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":17}]},{"featureType":"road.highway","elementType":"geometry.stroke","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":29},{"weight":0.2}]},{"featureType":"road.arterial","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":18}]},{"featureType":"road.local","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":16}]},{"featureType":"poi","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f5f5f5"},{"lightness":21}]},{"featureType":"poi.park","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#dedede"},{"lightness":21}]},{"elementType":"labels.text.stroke","stylers":[{"visibility":"on"},{"color":"#ffffff"},{"lightness":16}]},{"elementType":"labels.text.fill","stylers":[{"sa turation":36},{"color":"#333333"},{"lightness":40}]},{"elementType":"labels.icon","stylers":[{"visibility":"off"}]},{"featureType":"transit","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f2f2f2"},{"lightness":19}]},{"featureType":"administrative","elementType":"geometry.fill","stylers":[{"color":"#fefefe"},{"lightness":20}]},{"featureType":"administrative","elementType":"geometry.stroke","stylers":[{"color":"#fefefe"},{"lightness":17},{"weight":1.2}]}]

Reageer

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of je een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat je hebt ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms